Wednesday, August 16, 2017
“Skulptura” të mahnitshme me flokë

“Skulptura” të mahnitshme me flokë

0

“Skulptura” të mahnitshme me flokë

Kjo artiste  mund të transformon flokët e saj në çdo gjë

Laetitia Ky, është një stiliste dhe siç deklaron vetë vjen nga Bregu i Fildishtë.

Kohët e fundit, ajo ka bërë disa valë në Instagram pasi lëshoi serinë e saj të re të fotove në të cilën ajo i transformon flokët në të gjitha  format për të shprehur mendjen e saj, shkruan rtv21.tv.

Laetitia i lë njerëzit të habitur jo vetëm për shkak të krijimtarisë së saj të pafund, por edhe për faktin se flokët mund të formohen në mënyra të tilla./21Media

Facebook Comment
SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU