Sport

“Intelektualët” pushtojnë Drenasin (FOTO)

Qindra tifozë të Dritës tashmë kanë marë rrugë drejt Drenasit për ta përcjellur skuadrën e tyre të zemrës në sfidën e parë kampionale përballë Prishtinës, shkruan Gazetasheshi.com.

Në mënyrë të organizuar tifozëria “Intelektualët” janë tubuar qysh në orët e para të ditës së diel për t’ia filluar këngës së parë sezonale që do të zgjasë deri në fundin e saj.

Fotografia e ULTRAS HIENATKy sezonë pritet të jetë mjaft i nxehtë edhe sa i përket tifozërive dhe natyrisht se presim spektaklin e tyre si çdo edicion tjetër, pasi futbolli pa tifozët do të ishte tejet i zbehur.

/Gazeta Sheshi/