Magazina

Demi Rose nuk i le vend imagjinatës, shikoni çfarë ka veshur

Demi Rose është e njohur për linjat e saj trupore.

Bukuroshja që ishte në lidhje me reperin Tyga, nuk e ka ndërmend të ndalet, transmeton arbresh.info

Demi me çdo paraqitje të saj arrinë të bëhet lajm në mediet rozë.

Mbrëmë Demi është shfaqur me një fustan i cili i zbulonte asaj pjesët intime dhe e bënte atë të dukej tejet provokative, tek sa arriti në një party në  Bob Bob Ricard në Soho

22 vjeçarja i la pak vend imagjinatës me veshjen e saj, për më tepër shikoni fotot më poshtë./arbresh.info/